RB LOGO

Yüksek Güvenlik Kapılarının Teknik Özellikleri 

Ahşap görünümlü ve tutuşmaz PVC kaplı yüksek güvenli standart RANA çelik kapıların detaylı özellikleri aşağıdadır.yuksekguvenlik1

Kapı da kullanılan galvanize sac kalınlığı her yüzde ayrı ayrı 1,25 mm olmak kaydıyla toplam 2,5 mm dir.

Kapıya montaj sırasında 3 boyutlu ayar yapma imkanı veren en az 3 adet ayarlı menteşe kullanılmaktadır.

LOCXIS silindirlerinin anahtarları daire sahibinin izni olmadan kopyalanmamaktadır Anahtarcı , çoğaltma işlemi için daire sahibinin imzasını taşıyan anahtar çoğaltma kartına ihtiyaç duymaktadır.

 
Anahtarların üzerindeki hareketli çok hassas parçalar sayesinde anahtarın hamı taklit edilememektedir.

Yetkili RANA anahtar merkezleri orijinal ham anahtarları RANA merkezinden sayılı olarak elde ederler ve zaman zaman RANA tarafından yapılan kontrollerde kendilerini ibra etmek zorundadırlar.

CARD-2

Her ürünle birlikte şahsa özel bir anahtar çoğaltma kartı verilmektedir. Daire sahipleri RANA anahtar merkezlerine giderek kartlarını ibraz edip aynı imzayı attıklarında tüm anahtarlarını kaybetmiş olsalar dahi istedikleri kadar anahtar alabilirler.


Aksi istenmediği sürece RANA kapıları anahtarı izinsiz kopyalanmayan LOCXIS silindirlerle teçhiz edilirler.

LOCXIS silindirlerde Teleskopik Pim Teknolojisi

RANA kapılarının üzerindeki LOCXIS silindir teleskopik pim teknolojisi sayesinde maymuncukla kapı açma konusunda da en yüksek güvenliği sunar. 

Kırılmayan ve kilide zarar vermeden sökülemeyen silindir muhafazasıBLEZ-5

RANA kapılarının silindirleri ısıl işlemle sertleştirilmiş çelikten mamul silindir muhafazaları ile korunmuş olup kilit mekanizmasını zedelemeden bu silindir muhafazasını kapıdan kopartmaya karşı güçlendirilmiştir. Bu muhafaza ile kilit mekanizması arasında boşluk olmayıp muhafaza kilit gövdesi üzerinde oturmaktadır.

Kapının üzerinde milleri 4 yönde hareket ettirebilen ve geometrik kilitleme yapabilen bir merkezi kilit mekanizması mevcuttur

ckilitRANA kapılarının üzerindeki kilit mekanizması kapınızı kasasına 4 yönde hareket eden miller vasıtasıyla kilitler ve kilitleme işlemi tamamlandığında kendini geometrik olarak kilitleyip miller üzerine baskı uygulansa bile millerin geri hareketini kısıtlar. Merkezi kilit, dişli mekanizmasına sahip olup tek turda kapıyı kasasına çok noktadan sabitleyebilmektedir. 

Kapınızın üzerinde düz miller haricinde kancalı miller de mevcuttur

RANA kapıların üzerindeki 4 yönde hareketli merkezi kilit çok sayıda hareketli düz ve kancalı milleri aktive edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca menteşe tarafında iki adet sabit kancalı pimler mevcuttur. Kancalı pim teknolojisi bu pimlerin kötü niyetlilerce kaba kuvvet kullanarak kasadaki deliklerinden çıkartılmasını zorlaştırmak için geliştirilmiştir. 

 

Kasanızın içi kesinlikle boş bırakılmaz

11dolguRana kapıların kasaları montaj prensibine göre ahşap, metal ya da betonla muhakkak doldurulmaktadır. 

yuksekguvenlik2

Kapınız paslanmaya karşı yıllarca dayanıklıdır.

Rana kapılarının tüm metal aksamı galvanize çelik olup yıllar geçse bile ilk günkü halini muhafaza edebilmektedirler. Kapının içinde her 13 cm de bir dikey aşağı inen takviye barları mevcuttur.

KONUT PROJELERİ İÇİN MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜM

Projelerde kullanılan ürünlerin kalitesi kadar , bu ürünlerin inşaat süresince proje sahibine sağlayacağı faydaları da değelendirmek önemlidir.
RANA sıralı montaj prensibi ile kapıların proje tamamlanma aşamasına kadar asgari zarari görmesini amaçlar.

Beton dolgulu kasa montajı; ile ince işler öncesinde harçlı imalatın tamamlanması amaçlanır.

Çıplak Kanat montajı; ile değerli malzemeleri projenin henüz başlarında kontrol altına alma amaçlanır.

Geçic Barel: Projenin veya projeye konu blokların inşaat süresi boyunca tek bir anahtarla açılma imkanını amaçlanır.

Katta ahşap montaj imkanı; ile proje süresince çıplak olarak kullanılan kapının aluminyum profiller ile sonlandırılarak teslime hazır hale getirilmesi amaçlanır.

ozellikler

Kapıların altına monte edilen ayarlanabilir teleskopik süpürgelik sayesinde, imalat planından farklılık gösteren ölçülerde yukarı ve aşağı yönde hareketi ile kapı ile eşik arasındaki boşlukların tam kapanması amaçlanmıştır.


Bu ayar mekanizmasının altında da süpürge görevi gören fırça bulunmaktadır.

Rana Kilit & Çelik Kapı Referansları

  • All
  • Rezidanslar
  • Oteller
  • Kurumsal
  • Default
  • Title
  • Date

Çelik Kapı & Yangın Kapısı

Haber Listemize Kayıt Olun.

Haber Listemize Kayıt Olun. En Yeni Haberlerden Yeni Kampanya ve Fırsatlardan, Herkesten Önce Haberdar Olun.

Bize Hemen Yazın